Svatební videoklipy

        

                           Nabízíme také netradiční provedení svatebního videa:


  • svatební videoklip (tzv. svatba v kostce) - je několikaminutový sestřih toho nejlepšího z celého svatebního dne, podbarvený vhodným hudebním doprovodem (toto video můžete pouštět znýmým a přátelům tehdy, když není dostatek času zhlédnou celé svatební video)    

  • zpívaný svatební klip (tzv. Marryoke) - je krátký videoklip, jehož základem je vámi vybraná známá a oblíbená písnička, kterou jakoby zpívali sami vaši svatebčané (video se sestříhá tak, jako by písničku zpívali vaši svatební hosté a vše se prolne se zajímavými záběry ze svatebního dne a vznikne tak velmi zábavná podívaná u které zažijete se svými přáteli spoustu zábavy a legrace)

  • videooznámení (videpozvánka na svatbu) - je krátké video, ve kterém pozvete své hosty netradičním a originálním způsobem na vaši svatbu (videooznámení plně nahradí dosavadní klasická papírová oznámení a k vybraným hostům a rodině ho můžete doručit například pomocí sociálních sítí nebo odkazem na některý z videoportálů, kam pozvánku umístíte)

  • předsvatební videoklip (tzv. video rande) - je opět krátké video, které společně natočíme ještě dlouho před svatbou a které může mít různou formu a podobu, např. :
  • může být natočeno a zpracováno jako vaše skutečně probíhající společná schůzka, jejíž průběh a scénář si sami naplánujete a vymyslíte (např. setkání v přírodě nebo na nějakém zajímavém místě nebo třeba pozvání a oběd v restauraci, případně nějaká společná oblíbená sportovní aktivita, atd.)
  • může být natočeno a zpracováno formou rozhovoru na jakékoliv téma o vás dvou, prolnuté několika zajímavými záběry z vybraného prostředí, ve kterém se rozhovor uskutečňuje (můžete divákům povyprávět třeba jak a kde jste se seznámili, jaké máte společné zájmy, co vás k sobě přitahuje nebo také, jaké máte představy o vaší společné budoucnosti, atd.)


Tvorba jakéhokoliv z výše uvedených videoklipů je časově náročnější a je s touto skutečností potřeba počítat a vše předem dohodnout a naplánovat.

Výroba a výsledná  cena videoklipu  zahrnuje potřebný čas pro natočení klipu v předem vybraných lokalitách dle předem dohodnutého scénáře a následné zpracování - sestříhání videoklipu včetně doplnění o hudební podkres.

Po zpracování musíte ještě Vy výsledné video odsouhlasit a pak je možné jej šířit nebo sdílet prostřednictvím sociálních sítí nebo videoportálů (např. Youtube nebo Vimeo).